Rendime käis Luunjas torusauna toomas

Tere kõigile Rendime Hiiumaa sõpradele ja klienditeeninduse austajatele! Täna jagame teiega põnevat uudist meie viimase seikluse kohta, kuidas meeskond võttis julge sammu ja tõi Tartust Hiiumaale meie uue torusauna, mida peagi saab rentida kõigile saare elanikele ja külalistele.

Rendime torusaun teel Hiiumaale

Oleme alati uhkust tundnud selle üle, et pakume kvaliteetset kümblustünnide renditeenust Hiiumaal. Kuid meie meeskond soovis avardada oma tegevust ja pakkuda klientidele rohkem valikuvõimalusi ning seetõttu võtsime vastu otsuse laiendada oma teenust torusaunade rendi suunas.

Alguses oli meie missioon leida kvaliteetne torusaun, mis vastaks meie kõrgetele standarditele ja sobiks suurepäraselt meie teenuse filosoofiaga. Pärast põhjalikku uurimist ja kaalutlemist leidsime sobiva torusauna just Tartust.

Peale ostmist korraldasime kogu meeskonnaga ürituse, et tuua torusaun Hiiumaale tagasi. See oli tõeline seiklus, mida me ei unusta kunagi! Koos töötasime käsikäes, et tagada sauna turvaline transport ja paigaldamine Hiiumaale.

Nüüd, kui meie uus torusaun on jõudnud Hiiumaale, oleme põnevil selle üle, et saame pakkuda klientidele veelgi rohkem võimalusi lõõgastumiseks ja meeldejäävateks sündmusteks. Meie eesmärk on anda Hiiumaa elanikele ja külalistele võimalus kogeda torusauna lummavat maagiat ning nautida unustamatuid hetki saare kaunis looduses.

Oleme äärmiselt tänulikud kõigile meie klientidele ja toetajatele, kes on olnud osa sellest põnevast teekonnast. Koos meiega saate peatselt kogeda torusauna maagiat ja luksust, mis lisab teie ellu veelgi rohkem rõõmu ja naudingut! Olge kursis meie tegemistega veebilehel www.rendimehiiumaa.ee ja sotsiaalmeediakanalites, et olla esimeste hulgas, kes saavad nautida meie uut torusauna Hiiumaal!

Scroll to Top